Profesionálové
v taktické komunikaci

Jsme spolehlivý dodavatel Armády České republiky a také armád po celém světě. Vyvíjíme a vyrábíme systémy taktické komunikace.

MESIT defence
spolehlivý partner armád po celém světě

Již více než 60 let vyvíjíme a vyrábíme vysoce spolehlivé a odolné výrobky pro hlasovou a datovou komunikaci.

Od založení společnosti spoléháme na vlastní oddělení vývoje, které spolupracuje s předními světovými firmami v oboru jako je ROHDE&SCHWARZ.

Naši časoměrnou techniku používají laboratoře CERN ve Švýcarsku, NASA ve Spojených státech amerických a další špičková vědecká pracoviště po celém světě.

Jsme součástí koncernu MESIT.

více o nás
  • Vlastní vývoj s nepřetržitou kontinuitou. Testování výrobků na odolnost v extrémních podmínkách.
  • Vysoká kvalita výroby na nejmodernějších technologiích. Kompletní sortiment výrobků a služeb v oblasti taktické komunikace.
  • Flexibilní řešení zohledňující individuální požadavky zákazníků. Dlouholeté zkušenosti umožňují reagovat na aktuální potřeby moderních armád.
  • Certifikovaný proces řízení kvality podle AQAP 2110, EASA Part 21 ISO 9001:2008 a předpisů Úřadu pro vojenské letectví. Certifikát Národního bezpečnostního úřadu pro styk s utajovanými informacemi.
MESIT defence
MESIT defence
MESIT defence

Novinky

zobrazit vše
9. 7. 2018

Eurosatory 2018

Společnosti MESIT defence, s.r.o. a MESIT aerospace, s.r.o. se ve dnech 11. až 15. června zúčastnily jednoho z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů obranné a bezpečnostní techniky v Paříži. Na letošním 14. ročníku veletrhu EUROSATORY 2018 se prezentovalo více než 1 800 vystavovatelů z 63 zemí světa. Během pěti výstavních dnů byla pokořena hranice 57 000 návštěvníků. Také účast českých firem byla rekordní.

více…

23. 5. 2018

FIDAE 2018 Santiago de Chile

Letošního ročníku FIDAE, který se uskutečnil ve dnech 3.-8. dubna 2018 se zúčastnil také MESIT.

více…

23. 5. 2018

ISNR 2018 Abu Dhabi

MESIT se zúčastnil výstavy ISNR 2018, která se konala ve dnech 5.–7. března 2018 v Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech. Jedná se o výstavu se zaměřením na bezpečnostní složky.

více…