MM40WR Mission Module

Rozšiřující modul, který je snadno připojitelný k radiostanici RF40 nebo k zesilovači VA40 (tvoří jeden mechanický celek) obsahuje samostatnou radiostanici s technologií WaveRelay. Nabízí se v několika variantách kmitočtových pásem, primárně v L-band a S-band. Kromě nezbytných konektorů pro připojení k radiostanici/zesilovači je opatřen standardním TNC konektorem pro připojení antény a konektorem typu U-229/U pro připojení audio příslušenství.

Spojením RF40 a Mission Modulu vzniká plnohodnotná dvoukanálová radiostanice pro úzkopásmovou (narrowband) a širokopásmovou (wideband) komunikaci na kmitočtech VKV/UKV a vysokorychlostní (broadband) komunikaci na kmitočtech L-band, resp. S-band.

 

více v katalogu produktů...

Fillgun FG40

Fillgun FG40

Je určen pro plnění radiostanice RF40 provozními daty. Fillgun je konstrukčně řešen jako malý kompaktní celek opatřený konektorem pro připojení k radiostanici, konektorem pro připojení k PC, tlačítkem pro výmaz uložených dat a signalizační LED.

 

více v katalogu produktů...

Zdrojový program

Zdrojový program

K rádiovému systému patří široká škála řešení v oblasti napájení. Dodávané LiIon zdrojové skříně se liší rozměry a kapacitou. Obě na sobě mají indikátory aktuálního stavu nabití. Nabíjet je lze na 8pozicovém stacionárním nabíječi, který je vestavěn do odolného plastového kufru. Pro vozidla je určen robustní 2pozicový nabíječ, který podporuje 12V i 24V instalace. Sortiment uzavírá jednoduchý osobní nabíječ.

Protože má radiostanice široký napájecí rozsah, může spolupracovat se zdrojovými skříněmi o jiném nominálním napětí od dalších výrobců. Proto je k dispozici adaptér na baterii pro radiostanici AN/PRC-148 (MBITR).

 

více v katalogu produktů...

 

Audio příslušenství

Audio příslušenství

Radiostanice RF40 i RF23 mají stejný nf konektor typu U-229/U. Proto mohou využívat stejné audio příslušenství.

Podle podmínek nasazení lze volit mezi příslušenstvím, které nabízí jen základní funkce (odposlech rádiového kanálu, zaklíčování a hlasová modulace), nebo využít zařízení s podstatně širší paletou možností (odeslání tónové výzvy, změna pracovního kanálu, změna hlasitosti odposlechu přijímaného signálu, vypnutí omezovače šumu, aktivace provozu šepot, vypnutí/zapnutí podsvětlení, zobrazení aktuálně nastavených provozních parametrů na LCD).