Zdrojový program

Základem zdrojového programu jsou inteligentní LiIon zdrojové skříně s diagnostickými, komunikačními a bezpečnostními obvody.

K jejich nabíjení je možno využít stacionární, mobilní nebo osobní nabíječe. Zatímco u osobního nabíječe rozhodují rozměry a hmotnost, stacionární nabíječ umožňuje nabíjet až 8 zdrojových skříní najednou, disponuje několika módy provozu a na displeji zobrazuje informace o zdrojové skříni a aktuálním stavu nabíjení.

K dispozici je rovněž vozidlová platforma, které zajišťuje současně napájení ruční radiostanice a nabíjení zdrojové skříně.

 

více v katalogu produktů... 

Antény

Antény

Pro ruční radiostanice jsou k dispozici antény z řady DICOM a standardizované antény s konektorem TNC.

Vozidlové antény jsou především všesměrové. Jejich výkonové zatížení musí splňovat požadavky pro pásma VKV a UKV, tj. minimálně  50 W. Nabízené typy antén jsou běžně používané v armádách NATO.

Pro rychlé vytvoření komunikačního stanoviště jsou určeny teleskopické stožáry a stacionární antény typu groundplane a discon.

 

více v katalogu produktů...

Audio příslušenství

Audio příslušenství

Osvědčená audio příslušenství z řady DICOM jsou doplněná typizovanými výrobky s konektorem U-229/U, které lze připojit ke stanicím RF23 a RF2350. Jedná se o širokou škálu náhlavních souprav, mikrofony a mikrotelefony.

 

více v katalogu produktů...

Další příslušenství

Další příslušenství

Standardní provoz radiostanic se neobejde bez stále důležitějších softwarových nástrojů, vhodné kabeláže, brašen, odpružených montážních rámů a celé řady speciálních doplňků.

Z nich jmenujme alespoň plnicí zařízení, které slouží k rychlému programování radiostanic. Jedná se o univerzální hardwarový prostředek určený pro uchování a přenos provozních dat radiostanic, které se vytvářejí ve zvláštní počítačové aplikaci.

Pro dálkové ovládání mobilních radiostanic slouží speciální panel, který disponuje stejnými ovládacími prvky jako stanice a používá se v případech obtížného přístupu obsluhy ke stanici.

 

více v katalogu produktů...