Profesionálové
v taktické komunikaci

Jsme spolehlivý dodavatel Armády České republiky a také armád po celém světě. Vyvíjíme a vyrábíme systémy taktické komunikace.

MESIT defence
spolehlivý partner armád po celém světě

Již více než 60 let vyvíjíme a vyrábíme vysoce spolehlivé a odolné výrobky pro hlasovou a datovou komunikaci.

Od založení společnosti spoléháme na vlastní oddělení vývoje, které spolupracuje s předními světovými firmami v oboru jako je ROHDE&SCHWARZ.

Naši časoměrnou techniku používají laboratoře CERN ve Švýcarsku, NASA ve Spojených státech amerických a další špičková vědecká pracoviště po celém světě.

Jsme součástí koncernu MESIT.

více o nás
  • Vlastní vývoj s nepřetržitou kontinuitou. Testování výrobků na odolnost v extrémních podmínkách.
  • Vysoká kvalita výroby na nejmodernějších technologiích. Kompletní sortiment výrobků a služeb v oblasti taktické komunikace.
  • Flexibilní řešení zohledňující individuální požadavky zákazníků. Dlouholeté zkušenosti umožňují reagovat na aktuální potřeby moderních armád.
  • Certifikovaný proces řízení kvality podle AQAP 2110, EASA Part 21 ISO 9001:2008 a předpisů Úřadu pro vojenské letectví. Certifikát Národního bezpečnostního úřadu pro styk s utajovanými informacemi.
MESIT defence
MESIT defence
MESIT defence

Novinky

zobrazit vše
1. 6. 2017

Rádiový systém RF40 na IDET 2017

MESIT defence představil na tradičním veletrhu vojenské techniky IDET v Brně svůj nejnovější rádiový systém RF40. Prezentován byl na stánku MESIT a na stánku AOBP-C4ISTAR jako součást HYbridního KOmunikačního Systému (HYKOS) společně s partnery ROHDE & SCHWARZ a PRAMACOM. Zájem o předvedení systému byl od praktických uživatelů komunikační techniky po čelní představitele AČR.

více…

1. 3. 2017

Veletrh IDEX Abú Dhabí 2017

Ve dnech 19.- 23. února jsme se zúčastnili veletrhu IDEX 2017.

více…

13. 5. 2016

Veletrh IDEB 2016 Bratislava

Dne 10. - 12. května 2016 jsme se zúčastnili tradičního veletrhu vojenské techniky IDEB v Bratislavě. Zde jsme prezentovali všechny hlavní nabízené produkty včetně nejnovějšího systému taktické komunikace RF40, který je světovou špičkou ve své kategorii.

více…