Profesionálové
v taktické komunikaci

Jsme spolehlivý dodavatel Armády České republiky a také armád po celém světě. Vyvíjíme a vyrábíme systémy taktické komunikace.

MESIT defence
spolehlivý partner armád po celém světě

Již více než 60 let vyvíjíme a vyrábíme vysoce spolehlivé a odolné výrobky pro hlasovou a datovou komunikaci.

Od založení společnosti spoléháme na vlastní oddělení vývoje, které spolupracuje s předními světovými firmami v oboru jako je ROHDE&SCHWARZ.

Naši časoměrnou techniku používají laboratoře CERN ve Švýcarsku, NASA ve Spojených státech amerických a další špičková vědecká pracoviště po celém světě.

Jsme součástí koncernu MESIT.

více o nás
  • Vlastní vývoj s nepřetržitou kontinuitou. Testování výrobků na odolnost v extrémních podmínkách.
  • Vysoká kvalita výroby na nejmodernějších technologiích. Kompletní sortiment výrobků a služeb v oblasti taktické komunikace.
  • Flexibilní řešení zohledňující individuální požadavky zákazníků. Dlouholeté zkušenosti umožňují reagovat na aktuální potřeby moderních armád.
  • Certifikovaný proces řízení kvality podle AQAP 2110, EASA Part 21 ISO 9001:2008 a předpisů Úřadu pro vojenské letectví. Certifikát Národního bezpečnostního úřadu pro styk s utajovanými informacemi.
MESIT defence
MESIT defence
MESIT defence

Novinky

zobrazit vše
1. 3. 2017

Veletrh IDEX Abú Dhabí 2017

Ve dnech 19.- 23. února jsme se zúčastnili veletrhu IDEX 2017.

více…

13. 5. 2016

Veletrh IDEB 2016 Bratislava

Dne 10. - 12. května 2016 jsme se zúčastnili tradičního veletrhu vojenské techniky IDEB v Bratislavě. Zde jsme prezentovali všechny hlavní nabízené produkty včetně nejnovějšího systému taktické komunikace RF40, který je světovou špičkou ve své kategorii.

více…

25. 4. 2016

Výstava DSA 2016

Výstava DSA 2016 se koná jednou za dva roky v Kuala Lumpur, Malajsie. Jedná se o největší výstavu v regionu jihovýchodní Asie zaměřenou na obrannou a bezpečnostní techniku.

více…

Kariéra

zobrazit vše
vývoj

Vývojoví pracovníci

Pro ambiciozní projekty v oblasti taktické radiokomunikace hledáme nové posily do vývojového oddělení.

více…